افزونه فرم پرداخت وردپرس (حمایت مالی)

  • دسته : وردپرس
  • نویسنده : پیام
  • تاریخ انتشار : 1398/06/30

اگر شما هم از آن دسته وبمسترهایی هستید که سایتی آموزشی دارید یا اینکه وب سایت شما با هر موضوعی، یک سایت غیر انتفاعی است، قطعاً برای تأمین هزینه های سایت باید چاره ای بیاندیشید و چه راهی بهتر از اینکه از بازدیدکنندگان خود سایت بخواهید شما را تأمین نمایند. این افزونه وردپرس، امکان حمایت مالی از سایت توسط بازدید کنندگان را فراهم میکند. بازدید کننده کافیست مبلغ مورد نظر خود برای donate را مشخص کرده سپس با اتصال به درگاه پرداخت آنلاین ، مبلغ به حساب شما افزوده خواهد شد.

از آنجایی که انتقال به حساب به بانک ، توسط درگاههای بانکی عضو شبکه شتاب صورت میگیرد، لذا هرکسی که یک کارت بانکی عضو شبکه شتاب داشته باشد، می تواند روی سایت شما از امکانات این افزونه وردپرس بهره مند گردد و در واقع برای سایت شما درآمدزایی کند.
ماژولی که برای وردپرس آماده شده است به سادگی میتوانید یک بخش حمایت مالی درون سایت خودتون ایجاد کنید و به سادگی آن را مدیریت کنید.


آموزش نصب افزونه :

1. ماژول فرم پرداخت وردپرس (حمایت مالی) wp_form.zip رو از پیوست این پست دانلود کنید.

2. افزونه را از طریق منوی 'افزونه ها - افزودن ' در وردپرس نصب کنید.

3. افزونه را از طریق منوی 'افزونه ها - افزونه های نصب شده' در وردپرس فعال کنید.

4.از طریق منوی "تنظیمات -فرم پرداخت بهبانک" مرچنت کد دریافتی برای درگاه خودتان را در کادر مورد نظر قرار داده و ذخیره کنید

5. سپس می توانید با استفاده از شرت کد [GateWayeForm] در هر برگه و یا نوشته، فرم مربوط به حمایت مالی مربوط به به بانک رو نمایش و از آن استفاده کنید.

مانند تصویر زیر

 

بهبانک